Привіт усім читачам! Вітаємо з початком зими і нехай вона буде неймовірно красивою, щасливою та переможною! А ми продовжуємо звітувати про цікаве шкільне життя. Яким був останній осінній тиждень? А був він по-англійські серйозним, стриманим, продуктивним, але з великою долею гумору та цікавинок. Здогадалися? Так, у нас відбувся Тиждень англійської мови (подробиці – у окремому дописі).
А ще минулий тиждень висвітлив (як на рентгенівському знімку) згуртованість, доброчинність, патріотизм, тепло сердець нашої гімназійної родини. Адже всі класи взяли активну участь у зборі боксів з необхідними речами для наших воїнів-захисників. Окрім теплих речей, чаю, кави, печива, шоколаду, гігієнічних засобів, діти поклали до боксів найцінніше – свої листи, малюнки, наклейки, патріотичні браслетики, підписи на коробках… Всі ці бокси (великі і маленькі) поїхали в різних напрямках: на Донеччину, Херсонщину, Харківщину, Сумщину, Куп’янськ, Краматорськ. Ми вже отримали теплі відгуки від військових…




А вчителі та техпрацівники гімназії активно підтримали акцію «Миколайчик» – для маленьких херсонців». Завдяки доброчинності наших працівників, до дітей на Херсонщині вже поїхали різноманітні смаколики.
Тож, велика подяка всім, хто долучився до добрих справ нашої школи! Приємно, що небайдужі педагоги, батьки виховують небайдужих дітей! Дякуємо, що ви є !
Для учнів 1-Б класу (класний керівник Чаловська С.П.) минулий тиждень минув дуже швидко, але залишив у пам’яті багато яскравих і теплих спогадів. Малята із задоволенням приєднались до Тижня англійської мови, на уроках захоплено виконуючи низку цікавих завдань, що приготувала Алла Миколаївна.


Хлопчики та дівчатка чудово знають українську абетку і вчаться вдало використовувати свої навички. Працюючи зі звуками, вміло складають моделі слів.

А на уроці математики діти захопилися веселою геометрією. Вже на динамічній перерві перевтілились в точки – найпростіші геометричні фігури, і за командою вчителя будували прямі чи криві лінії. Вийшла чудова командна робота!

Протягом тижня малята успішно працювали в чарівних майстернях. Діти опановували професію модельєра, створюючи модні луки для своїх друзів. За допомогою техніки орігамі хлоп’ята та дівчатка будували з паперу човни. Вони знадобляться для мандрівки п’ятьма океанами, що вже вивчили на уроках «Я пізнаю світ».

До Дня милосердя та Всесвітнього дня домашніх тварин маленькі гімназисти створили фотовернісаж своїх домашніх улюбленців. А на ранкових зустрічах із задоволенням розповідали про своїх вусолапохвостиків. В чарівних майстернях умілі пальчики «оживляли» з паперу кумедних цуценят.



На хвилинках партнерства разом з батьками діти створювали власноруч книжечки про тварин. Але розповідали вже англійською мовою Аллі Миколаївні.

А вже в п’ятницю на бібліотечний урок малят вдруге запросила шкільна берегиня Олена Миколаївна. На занятті хлопчики та дівчатка дізналися про авторів книжок і виявилось, що з багатьма вже знайомі. Це тому, що першокласники люблять читати. Діти добре знають, що книга – це віконце, через яке увесь світ видно. Тож і цього разу прийшли з подарунками – книжечками зі своїх домашніх бібліотечок. Нехай вони принесуть користь усім дітям! Кращим читачам класу Олена Миколаївна завела формуляри. Тепер книжковий світ чекає на них!

На зміну осені приходить зима, малюки – в очікуванні Святого Миколая. У Чудотворця вчаться робити добрі справи. Ось і цього разу маленькі чарівники приєднались до акції «Окопна свічка»: малювали малюнки, виготовляли поробки, друкували листи, разом з дорослими збирали необхідні речі та смаколики для воїнів – татусів. Напередодні Дня Збройних Сил України класна родина зібрала і відправила хоробрим захисникам чотири посилки на три «гарячі» напрямки. З любов’ю та вдячністю за кожен світанок, мирне небо і щасливе дитинство!

Багатий на цікаві події та зустрічі для 1-А класу (класний керівник Телегера Н.М., асистент вчителя Куц А.І.) виявився тиждень, що минув. На уроках діти дізнавалися все більше інформації, вчилися писати і читати з новими буквами, рахували на уроках математики, досліджували навколишній світ.


Не забувають першокласники дякувати захисникам за можливість бути в безпеці. Тому щодня приєднуються до хвилини мовчання, а в День подяки приготували малюнки для військових та смаколики в посилки, аби відправити «миколайчики» в різні напрямки воєнних дій.

А на кінець тижня на осінніх іменинників чекав сюрприз – святкова розважальна програма, де дітлахи і винуватці події дізналися багато цікавого про своє імʼя, знак зодіаку і його характеристики, отримали віталки, бажалки, активно брали участь у веселих іграх. На святі «пекли торт» зі свічечками, «наряджались» з модного мішечка, креативно музикували на підручних інструментах (кришки від каструль, ложки деревʼяні і залізні, кухлики, мара каси, дзвіночок, брязкальце, свисток, пищалки тощо) Отримавши подарунки, зарядившись позитивом, першачки радо вирушили назустріч вихідним дням та ділилися з батьками своїми емоціями по дорозі додому.

Правильним і здоровим харчуванням на одній із ранкових зустрічей переймалися у 1-Г класі (класний керівник Жуковська В.В.). Не випадково, поєднали цю тему і з уроком дизайну та створили мініверсії їжі з пластиліну. Як завжди, 1-Г клас не стоїть осторонь добрих справ. Малюки долучилися до акції «Окопна свічка для воїнів» та приготували листівки і смаколики для захисників. Кожна дитина допомагала вчительці та брала участь у пакуванні боксів для військових.






А завершили першокласники насичений тиждень традиційним святом, яке існує у класах Вікторії Василівни вже не одне покоління… Це – День іменинника! Діти грали у цікаві вікторини, складали імена тих, хто відсвяткував день народження восени, дарували подарунки і свої гарні емоції. Адже гімназія поєднує в собі не лише навчальний процес, але і всебічний розвиток особистості.


У 2-В класі (вчитель Таран С.М., асистент Шумська О.Г.) на минулому тижні відбулася непересічна подія – відкритий мультимедійний урок з української мови. Тема уроку виявилася надзвичайно цікавою – «Велика буква в іменах, по батькові та прізвищах», адже стосується кожної людини, як малої, так і дорослої. Другокласники із захопленням подорожували країною «Мовознавства». Під час подорожі виконали безліч цікавих завдань, які підготували для діток їхні вірні друзі у навчанні – Ґаджик, Щебетунчик, Родзинка та Читалочка. Гімназисти 2-В класу вправно опанували цю тему, впоралися з усіма цікавинками та головоломками, навчилися писати та розрізняти імена, по батькові та прізвища. А наприкінці уроку дітлахи отримали іменний сюрприз…

Для учнів 3-А класу (класний керівник Зайцова А.О.) минулий тиждень був багатий на нагороди. Адже третьокласники взяли активну участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з предметів початкової школи та англійської мови. За свої старання та успіхи діти були нагороджені дипломами 1, 2, 3 ступеня.

Активні, творчі та талановиті третьокласники отримали грамоти за участь у шкільному конкурсі «Новорічна композиція». Учні, які взяли участь у шкільному етапі конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика також були відзначені грамотами.

Не менш цікаве навчальне життя відбувається щодня у кабінеті, де навчаються учні 3-А класу. Вивчаючи позитивні та негативні йони на уроці «Я пізнаю світ», третьокласники проводили чудовий дослід. Результати – на фото…

У четвер гімназисти з великою цікавістю відвідали бібліотечний урок на тему «Книжкова виставка. Її призначення». Олена Миколаївна дуже детально розповіла: що таке книжкова виставка, які бувають виставки за видами та призначенням, окремо поговорили про нетрадиційні виставки літератури. Також діти оглянули усі виставки, які є у нашій бібліотеці. Це було корисно і пізнавально!

Учні та батьки 3-А дуже оперативно відгукнулися на акцію «Подарунок воїну», від щирого серця зібрали найнеобхідніше для військових і сформували подарункові бокси, з подяками та листами.

У 3-Б класі (класний керівник Михайльонок С.В.) одну з ранкових зустрічей присвятили Всесвітньому дню милосердя. Діти дізналися історію цього дня, розбиралися з поняттями «милосердя», хто такий «егоїст» і «альтруїст»; визначилися – кого можна назвати милосердним. Третьокласники розглянули різні життєві ситуації, придумували компліменти, доповнювали прислів’я. А на завершення – утворили «Квітку милосердя».



На уроці «Моя планета Земля» учні 6-А класу (вчитель Сікорська Г.Ю.) вивчали примітивних багатоклітинних тварин – кишковопорожнинних, які виникли ще на початку палеозою. Для кращого розуміння будови цих тварин шестикласники створили смачні моделі коралових поліпів із бананів, крекерів та харчових великодніх прикрас. Потім своїми ж моделями і поласували…



На уроках «Пізнаємо природу» вчитель Шалигіна Ю.О. з п’ятикласниками продовжують вивчати закономірності природи, розчинні та нерозчинні речовини, приготування розчинів та склад молекул. Діти знайомляться з першими гіпотезами про виникнення Землі, її внутрішньою будовою. Гімназисти із задоволенням проводять досліди та експерименти з розчинами, моделюють молекули різних речовин, змальовують свої уявлення про внутрішню будову Землі. П’ятикласники постійно працюють зі шкільною колекцією гірських порід і мінералів, навчаючись визначати їх основні фізичні властивості.







Ну ось і все… Далі обов’язково буде, адже ми не стоїмо на місці, рухаємося, прагнемо кращого, віримо у світле майбутнє!