Всім привіт! Другий семестр 2024/2025 навчального року розпочався на хвилі позитиву, драйву та емоційних вражень від перемог і канікул, творчості та активного «поглинання» знань… Про все це надихнулися розповісти нам учителі початкових класів. Тож, запрошуємо до цікавих новин від класних колективів гімназії…
З радістю зустрілися учні 1-А класу (класний керівник Телегера Н.М.) на ранковому колі після зимових канікул. Адже кожен бажав поділитися враженнями про святкові події, подарунки, подорожі.

І ось розпочалися «трудові будні»: малюки повторювали правила з математики, удосконалювали моторику пальців рук, бесідували про свою країну й виготовляли символи – Прапор й Герб. На уроках образотворчого мистецтва першокласники пізнавали неповторний світ цирку й малювали веселого клоуна.

А ще до першачків заходила медична сестра Оксана Олександрівна, яка нагадала про гігієну учня, правильну поставу під час письма й подякувала батькам за охайний й чистий вигляд школяриків.

Увагу приділили й бібліотеці – подарували декілька книжечок, здали 1 частину підручників й отримали другу з презентиком (закладинки) від агентства Usaid, яке допомагало друкувати нові підручники.

На минулому тижні матусі Мишка і Ксенії були членами комісії з громадського харчування й залишилися дуже задоволеними від побаченого, почутого в їдальні. Своїми враженнями поділилися в чаті класу.

А шкільне життя 1-А продовжується… Попереду ще багато цікавого й незвіданого…
Шановні читачі, вас вітають учні 1-Б класу (класний керівник Чаловська С.П.)! Зимові канікули були довгими та цікавими! Тож першокласникам вже не терпиться поділитися з вами своїми враженнями.
На ранкових зустрічах діти дізналися, що однокласники їздили до бабусь та дідусів, колядували, щедрували, разом з батьками відвідали резиденцію Святого Миколая, ходили до кінотеатру і, навіть, на каток їздили. Але й про школу не забували! Ось, наприклад, Іванченко Аня та Муравська Ніка відвідували в гімназії гурток з тенісу. Як гарно було зустрічатися зі старшими друзями!

Під час канікул талановиті діти класу взяли участь у творчих конкурсах. Ігнатьєва Маша, Зіновкіна Поліна, Люхнич Тетянка ще чекають результатів. А ось роботами Некрасова Тарасика однокласники вже пишаються! Хлопчик має дві перемоги: 2 місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Новорічні дива» та отримав другу премію у Міжнародному мистецькому конкурсі «Різдвяна зірка». Так тримати!!!

11 січня – Міжнародний день чарівного слова! На ранковій зустрічі діти вирішили, що бути ввічливими, вихованими, толерантними дуже важливо і корисно. В народі кажуть: «Чарівні слова залізні двері відчиняють». Перші двері, в які першокласники постукали, це двері шкільної бібліотеки. Сюди хлопчики та дівчатка принесли не лише прочитані на канікулах книжечки, а і власні – подарунок за цікаві бібліотечні уроки та мудрі джерела знань.

Але й Олена Миколаївна приємно вразила, бо кожна дитинка отримала теж подарунок – «розумні» закладини для книг від Агентства США з міжнародного розвитку. Дякуємо за позитив!
Після канікул завітала до 1-Б медична сестра Оксана Олександрівна. Оглянувши діточок, гостя похвалила за охайний зовнішній вигляд і провела бесіду про чисті руки – запоруку здоров’я.

А на уроках робота кипіла. Світлана Петрівна хвилювалась, що за час канікул першокласники все забули. Та дуже зраділа, бо діти вправно писали словникові диктанти, працювали з картою, навчилися розрізняти живу, неживу природу і речі, створені руками людей. На уроках математики ознайомились з літерами латинського алфавіту і зустрілись з королевою Величиною.

Алла Миколаївна на уроках англійської мови навчила учнів 1-Б класу вітати друзів з днем народження та чемно дякувати за подарунки.

Та найбільше першокласників вразили уроки з курсу «Я пізнаю світ». Тут діти дискутували про корисну та шкідливу їжу, складали меню для своєї родини та друзів, училися бути гостинними і, навіть, малювали скатертини до обіднього столу.


А в шкільній їдальні корисну їжу першокласники щоразу знаходили під час сніданку. Тож намагалися їсти гарно, з апетитом, дякуючи дорослим за смачну турботу.

1-Г клас (класний керівник Корня В.В.) після канікул активно поринув у шкільне життя. Більшість діток покращили свій рівень читання і стали активними читачами шкільної бібліотеки. Першокласники вчаться читати і переказувати прочитане.


А на уроках «Я досліджую світ» повторили державну і народну символіку України. Хочеться зазначити, що у 1-Г класі постійно працює виставка найкращих робіт з письма, адже більшість учнів перейшли на письмо ручкою.



На уроках математики малюки пишуть самостійні роботи, математичні диктанти та закріплюють вивчений матеріал за І семестр. Полюбляють першачки творити на уроках дизайну… Цього разу діти виготовили з паперу «промінчики добра». Погляньте, які чудові роботи!


Учні 2-В класу (класний керівник Таран С.М.) з нетерпінням чекали повернення до школи після канікул. На ранкових зустрічах діти ділилися своїми враженнями про відпочинок: про подарунки, які отримали на свята; розповідали де подорожували та що найбільше запам’яталося. Але навчання залишається найважливішим та найцікавішим ритмом життя.
Тож на уроці образотворчого мистецтва другокласники малювали афішу. Обговоривши з вчителем її зміст (назву, дату, час, місце проведення), діти розпочали свою творчу роботу. Після завершення – кожен учень прикріпив на дошку свою рекламу, а однокласники відгадували: яку виставу вона рекламує. Було цікаво та весело!

Тиждень після канікул у 3-А класі (класний керівник Зайцова А.О.), звісно, розпочали з історій «Чим мені запам’яталися зимові канікули». Всі хотіли розповісти де були, що цікавого відбулося, як відсвяткували…

Розумники і розумниці 3-А отримали Дипломи ІІ та ІІІ ступенів за перемоги у конкурсі «Миколай, прийди до нас», а також сертифікати за участь у конкурсі з інформатики – «Бобер».


14 січня третьокласники приєдналися до загальношкільного веб-квесту «Зимові свята», це було пізнавально та цікаво, а головне, дітям дуже сподобалися тематичні інтелектуальні перегони.

Цікаво, що наприкінці тижня активні, творчі учителі зібралися у бібліотеці на етнопосиденьки «Свято українського вареника», які підготувала господиня шкільної книгозбірні – Пальчевська О.М.. Зустріч відбулася в рамках засідання клубу для спілкування педагогів «Бібліотека, що дивує». Олена Миколаївна разом з молодими вчителями (Пархоменко О.С., Корня В.В., Мещерякова О.І., Пасічник К.В., Ключенко О.Л.) намагалися здивувати своїх колег уривками із традиційних обрядів, пов’язаних з варениками; гуморесками та веселощами; цікавими фактами про національну страву; інтер’єром, стилізованим під українську хату; змаганнями на знання народних пісень… А найголовніше – усі гості із задоволенням скуштували улюблених вареників!


Побільше б таких теплих зустрічей! А ми працюємо далі, живемо в активному темпі, мріємо, сподіваємося, рухаємося назустріч світлому майбутньому…