Привіт усім! Події минулого тижня нікого у нашій школі не залишили байдужими… Адже скільки всього відбулося! Тематичні тижні: історії та дитячої і юнацької книги (про перебіг – в окремих дописах). Яскравим і веселим став День сміху, який автоматично перетворився на День у кумедних образах. Найцікавіші та найоригінальніші образи «зібрала» у своєму відеоролику педагог-організатор Пасічник К.В.. Запрошуємо до перегляду тих, хто не встиг ознайомитися…
Міжнародному дню бродячих тварин гімназисти присвятили збір кормів для собачок і котиків, які залишилися без дому та люблячих господарів. Класні колективи активно долучилися до збору. Тож, маємо ось таку кількість:

Окрім цього, на ранкових зустрічах, класних годинах гімназисти розглядали різноманітні актуальні теми, пам’ятні та значимі календарні дати. А як це було – дізнаєтеся з дописів класних керівників…
Як же швидко пролетів тиждень після канікул для учнів 1-А класу (класний керівник Телегера Н.М. і асистент вчителя Куц А.І.). В понеділок учні на уроці дизайну спілкувалися про Міжнародний день театру, який відзначали на вихідних. Першачки переглянули відеофільм про види театрів, поповнили словниковий запас новими тематичними словами (антонімами), виготовили за допомогою гофрованого паперу уявну сцену, на якій залюбки виступали б артисти.

1 квітня малята прийшли кумедно вбрані: хто із зачіскою незвичайною, дехто в костюмах, хтось одягнув незвичні речі, а хлопці ще й додали до свого образу вуса як в дорослих чоловіків. Вийшло прикольно й весело, адже в цей день святкували ще й іменини юного футболіста – Матвія Лавринка. Фотографії залишились на згадку…

2 квітня – День дитячої книги! За традицією учні подарували шкільній бібліотеці книжечки, а також залюбки відгукнулися на пропозицію Олени Миколаївни – до своїх улюблених творів намалювати «секретики», які потім передали для арт-галереї.


На уроках англійського мови з вчителькою Пасічник Катериною В’ячеславівною діти 1-А класу в ігрових формах закріплюють вивчені теми, такі як: «I can…» і «I can not…», виконують нові й нові фізкультхвилинки з героями мультиків (пінгвінчиками, міньйонами тощо), весело співають англійський алфавіт.

Уроки «Я досліджую світ» викликають захоплення у всіх малюків, адже досліджувати природу та спостерігати вони вчилися ще з садочка. Протягом тижня на уроках першокласники дізнавалися різні цікавинки про воду, завдяки дослідам, які вчителька демонструвала у класі. А вдома Ксюша Ващук і Аліса Пасічник досліджували інші властивості води, а результат сфотографували. Юлія Клінишкова з Анною Ратушною пішли далі… Немов справжні вчительки і «блогерки», дівчатка зафільмували свої експерименти щодо вивчення властивостей води. Відтепер діти знають точно, що без води немає життя і є всього 3% прісної води на планеті, тому рекомендацію «закривай міцніше кран, щоб не витік океан» намагаються суворо дотримуватися.


Улюблений урок образотворчого мистецтва трішки змусив потужно попрацювати маленьких гімназистів 1-А, адже малювати натюрморт ще не вчилися. А що у них вийшло – оцінять наші читачі!

Звісно, батьки й учні першого класу не оминули своєю увагою й акцію до Дня безпритульних тварин. Адже цього разу знову більшість кормів поїде до тих пухнастиків, які знаходяться біля наших військових в «гарячих» місцях, де опікуватися ними більш немає кому. Саме тому активно долучилися, закупили все необхідне і передали організаторам «ого! скільки сухого й вологого корму!..».

Отже, живуть першокласники цікавим, насиченим, яскравим, веселим, шкільним буттям. Далі буде…
Чи сумували учні 1-Б класу (класний керівник Чаловська С.П.) після канікул? Звичайно, ні! Бо відразу долучились до низки цікавих та корисних подій…
На першому місці, як завжди, було навчання. Малята перевірили, чи не забули чого під час відпочинку. Повторювали склад чисел та обчислювали вирази, перевіряли знання з української та англійської мов, вчилися копіювати карти, розвивали увагу і пам’ять, аби досягнути успіху у навчанні.

А між тим, тиждень розпочався надзвичайно весело – з Дня сміху. Хлопчики та дівчатка прийшли до рідної гімназії в кумедних образах, жартували з однокласниками. А під кінець вдалося підманути навіть дорослих. Головне, щоб вигадки нікого не ображали!


1 квітня ще й відзначали Міжнародний день птахів. Більше дізнатись про пернатих друзів було надзвичайно цікаво. Тож, хлопчики та дівчатка не лише уважно слухали вчителя, а й активно долучились до інформаційних хвилинок на ранкових зустрічах. Для однокласників Некрасов Тарасик та Іванченко Аня підготували цікаві загадки, прислів’я, вірші, змістовні малюнки. Птахів маленькі гімназисти розфарбовували і, навіть, ліпили з пластиліну.


А вже 2 квітня першокласники відзначали 220-річчя улюбленого данського казкаря Г. К. Андерсена. Його казки «Дюймовочка», «Снігова королева», «Непохитний олов’яний солдатик» читають діти всього світу. Тому символічно, що в цей день і святкують День дитячої книги. Хіба можна стояти осторонь? Завітали першокласники до шкільної бібліотеки, аби подарувати рідній гімназії джерело знань та цікавих думок – книги.

До Свята книги хлопчики та дівчатка готувались заздалегідь. Вже самі навчилися читати, тож до своїх улюблених творів створювали малюнки. А згодом прикрасили ними арт-галерею гімназії «Секрети улюблених книг».

На уроках читання малята захопились читанням казки шведського автора Яна Улофа Екгольма «Людвігові хитрому – ура, ура, ура!». Маша Ігнатьєва придбала повну авторську збірку і започаткувала в класі буккросинг. Колообіг книги захопив першокласників, бо кожен може долучитися до цікавого захоплюючого читання, навчитися правильно обирати і цінувати друзів.

Класна родина 1-Б класу завжди в авангарді добрих справ. Тож і цього разу діти стали активними учасниками акції до Міжнародного дня бродячих тварин. Для хвостатих безхатченків за декілька днів малята зібрали чималу кількість кормів.

Попереду новий тиждень, а, отже , багато нових цікавинок!
Минув насичений тиждень у 1-Г класі! Першачки намагалися бути активними та брати активну участь у житті класу і школи. Малюки долучилися до благодійної акції, присвяченої Міжнародному дню бродячих тварин. Першокласники вірять у силу добра, тому завзято збирали корми для бездомних «братів наших менших».
В рамках Тижня дитячої книги, який відбувся у шкільній бібліотеці, учні 1-Г із задоволенням долучилися до створення арт-галереї «Секрети улюблених книг», намалювавши своїх улюблених казкових героїв з найцікавіших книг.



Цікавою була і чергова екскурсія гімназією… Діти відвідали нову виставку картин «Калейдоскоп творчості», полюбувалися на чудові роботи талановитих дітей та дорослих п’ятої школи.

А на одній з ранкових зустрічей у 1-Г говорили про гігієну свого тіла та режим дня школяра. На уроці дизайну діти активно готувалися до Великодня – виготовили великодніх курчаток.

Тиждень навчання 3-А класу (класний керівник Зайцова А.О.) після канікул був плідним та цікавим. На ранкових зустрічах ділилися цікавими моментами відпочинку на канікулах… 1 квітня долучилися до Дня сміху, прийшовши в незвичайних образах. На перервах третьокласники грали в гру «Крокодил», отримуючи солодкий презент від вчителя.

2 квітня до Міжнародного дня дитячої книги гімназисти провели пізнавальну ранкову зустріч. Діти переглянули відео, дізналися різні цікаві факти про книгу, зокрема, де надрукували першу книгу в Україні. Пограли у вікторину, пригадуючи героїв із відомих казок, а також давали відповіді на цікаві запитання.


Учні 3-А не залишилися осторонь шкільної благодійної акції і долучилися до збору кормів для тварин.

Ще до весняних канікул у нашій школі відбувся неординарний захід, про який ми сьогодні хочемо вам розповісти, шановні читачі. Учитель англійської мови Сидоренко Василина Євгенівна запропонувала своїм учням (6-А клас) провести екскурсію старшою школою для учнів 4-Б класу, адже у наступному навчальному році вони прийдуть сюди у якості п’ятикласників. Але екскурсія була непростою… Ознайомлення четвертокласників із кабінетами української мови та літератури, зарубіжної літератури, історії, географії, фізики, інформатики, мистецтва, «Стіною Пам’яті», актовою залою, бібліотекою, спортивною залою, «Світлицею», їдальнею, – велося, виключно, англійською мовою. Окрім нових предметів та кабінетів шестикласники знайомили молодших гімназистів і з учителями, які викладають ці предмети. До екскурсії із цікавістю приєдналися директор гімназії Короткова Н.Б., заступник директора Степанова Л.М., бібліотекар Пальчевська О.М..





Учні 4-Б теж «не залишилися у боргу» перед своїми старшими друзями. Вони привели всіх до свого класного кабінету та розповіли на англійській мові про Жанну Володимирівну – свою першу вчительку, про свій кабінет та про знання, які вони отримують у початковій школі.

Ми запитали у Василини Євгенівни, з якою метою вона організувала цю екскурсію. Далі – пряма мова: «Насамперед, з метою удосконалення лексичних та граматичних навичок учнів, розвитку мовленнєвих компетентностей (вміння вести групову бесіду), творчих здібностей, а також виховання пізнавального інтересу до вивчення англійської мови, культури спілкування. Учні 6-А класу самостійно обрали навчальний предмет і підготували розповідь про нього та про вчителя, який його викладає. Але головне, що діти зуміли цікаво і захопливо розповісти учням початкової школи про старшу…».
Екскурсія сподобалася усім! І хоча дорослі не дуже розуміли про що йде мова (лише здогадувалися), але вони були в захваті від рівня володіння англійською наших шестикласників і четвертокласників, від уміння вести екскурсію, володіння собою, від щирих посмішок та зацікавлених облич гімназистів…
Ось так ми і живемо… Упевнені, що далі буде цікавіше… Чекайте на нові дописи, не прощаємося…